Demakijaż

Podstawa to perfekcyjnie oczyszczona skóra!

W laboratorium Eldan Cosmetics eksperci wiedzą jak poradzić sobie z potrzebami nawet najbardziej wymagającej skóry. Opracowując linię produktów do demakijażu, połączono najwyższej jakości naturalne składniki ze zdobyczami biotechnologii. W ten sposób powstała seria kosmetyków, po zastosowaniu których skóra jest perfekcyjnie oczyszczona i gotowa do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Dzięki naszym kosmetykom codzienne oczyszczanie twarzy stanie się przyjemnym rytuałem. Prezentujemy różne rodzaje produktów do demakijażu: tonik oczyszczający, piankę, żel, płyn oraz mleczko. Wybierz formułę idealną dla Ciebie i ciesz się dobrze oczyszczoną skórą bez śladu jakichkolwiek niedoskonałości. Kosmetyki z laboratorium Eldan Cosmetics są bardzo delikatne dla skóry, co czyni je bezkonkurencyjnymi środkami o skutecznym działaniu zarówno w ciągu dnia, jak i nocy.

Nie zapomnij o toniku!

Codzienne stosowanie toniku wpływa na wartość pH naszej skóry tworząc prawidłową barierę ochronną. Odpowiednie pH skóry zapobiega rozwojowi bakterii oraz pomaga zachować jej równowagę mikrobiologiczną. Użycie toniku w trakcie demakijażu znacząco wpływa na lepsze wchłanianie substancji aktywnych aplikowanych podczas dalszej pielęgnacji.

Zapraszamy do sprawdzenia bogatej oferty profesjonalnych kosmetyków Eldan!