O marce

Kosmetyki profesjonalne dla gabinetów kosmetycznych od Eldan Cosmetics

Firma Eldan Cosmetics Italia powstała we włoskim mieście Pawia. Celem założycieli firmy było opracowanie i wdrożenie na rynku pełnej gamy kosmetyków pielęgnacyjnych, które opierają się na nowoczesnych i wciąż aktualizowanych recepturach.

Marka znana i ceniona jest przez profesjonalistów w blisko 16 krajach, m.in.: Włochy, Szwajcaria, Rosja, Ukraina, Łotwa, Estonia i oczywiście Polska. Polityka przyjazna klientom firmy oraz wysoka jakość produktów skutkują szybkim rozprzestrzenianiem się kosmetyków na całym świecie.
W obecnych czasach każdy pragnie cieszyć się jędrną, wyjątkowo gładką i piękną skórą. W tym celu niezbędna jest pomoc profesjonalisty – kosmetologa. Poprzez zastosowanie odpowiedniej pielęgnacji gabinetowej w tym profesjonalnych kosmetyków Eldan Cosmetics o szerokim spektrum działania, w skuteczny sposób możemy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Dodatkowo polecenie odpowiednich preparatów do pielęgnacji domowej w znaczący sposób pomoże podtrzymać efekty terapii.

Kosmetyki Eldan stworzone zostały z myślą o intensywnych, ale bezpiecznych zabiegach profesjonalnych. W ofercie znajdują się profesjonalne produkty do demakijażu, kremy, koncentraty maski, preparaty przeznaczone do pielęgnacji okolicy oczu oraz niezwykle skuteczne balsamy pielęgnacyjne do ciała. Wszystkie produkty zostały dopasowane do odpowiednich problemów skórnych. Doskonałe efekty, niezawodne i szybkie działanie oraz liczne właściwości to cechy, którymi wyróżniają się polecane przez nas propozycje.

Profesjonalne kosmetyki Eldan to absolutny must have każdego gabinetu kosmetycznego!

Jedynym dystrybutorem Eldan Cosmetics w Polsce jest MIMARI- Hurtownia Sprzętu Kosmetycznego z siedzibą we Wrocławiu, zapraszamy do kontaktu.